Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! - 112m2

E pa mobiluar
163,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 138
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK386958 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 112.2m² dhe siperfaqe neto 96.7m². Ndodhet ne katin e 5, te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, tualeti i dites dhe lavanderi. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, Veri-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Filip Jano
Viti i ndërtimit 2025
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Pamje Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...