Tek Bulevardi i Ri Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! - 85m2

E pa mobiluar
124,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 184
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK386957 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 85.3m² dhe siperfaqe neto 73.6m². Ndodhet ne katin e 10 te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Filip Jano
Viti i ndërtimit 2025
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
127,000€
Tek Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Struktu... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Luis Jansin Henkard

Tek Fusha e Aviacionit shitet apartament 2+1 me strukture te regullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatamenti ka siper...

E RE
115,000€
Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe tota...

120,000€

125,000€

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te B... - 114m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashen...