Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar !! - 100m2

E mobiluar

230,000€

220,000€

  • Rruga Prokop Mima
  • 566
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK386922 - Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu eshte lehtesisht i aksesueshem nga unaza e madhe. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Prokop Mima
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

650€ / muaj

700€ / muaj

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit...