Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim!!! - 49m2

E pa mobiluar

100,000€

95,000€

  • Rruga e bregdetit
  • 722
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK386410 - Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te kompleksit dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit me dalje ne ballkon, ambienti i fjetjes i ndar me vehte dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem si per shtepi pushimi edhe per investim pasi zona ka kerkes te shtuar per ambiente me qera ditore. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu ofron hapsira per argetim dhe relaks per te gjithe rezidentet. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer, kontakto me The Right Deal ne numrin 067 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 49m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Rruga e bregdetit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

91,000€
Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shi... - 70m2
Sauk - Rruga Gjon Krisli

Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej...

88,000€

91,000€

Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Li... - 61m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 60.7 m2 dhe siperfaqe neto prej 51 m2,...

100,000€
Mundesi Pagese Me Keste!!! Te Siri Kodra, Shitet Aparta... - 72m2
Siri Kodra - Rruga Besa

Tek Siri Kodra, ne Rrugen Besa shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me mundesi pagese me keste. Apartamenti me siperfaqe bruto 71.97 m2, neto 61.9 m...