Tek Kompleksi Golden Park 3, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! - 93m2

E pa mobiluar
112,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 510
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK386403 - Tek Kompleksi Golden Park 3, Prane Spitalit Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ka siperfaqe totale 93.09 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 teknik te nje kompleksi 13 katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe dhoma e femijeve po me dalje ne ballkon, dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja dhe ka pamje totalisht te hapur. Kompleksi të ofron ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim po ashtu te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Spitali Amerikan 3
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

100,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregull... - 92m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh te mire...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...

E RE
123,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...