Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt - 108m2

129,000€

  • Don Bosco
  • 477
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK386402 - Ne Don Bosko, Tek Kompleksi "Paralel Living", Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 107.45 m2 dhe siperfaqe neto 93.64 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 banim, nga 8 kate ne total. Pallati do jete i pajisur me dy ashensor dhe supercilesi punimesh ku vihet re fasada e jashtme me termoizolim perfekt, dritare dopio xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Organizohet ne nje korridor hyres, hapesiren e ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dhoma e gjumit e femijeve, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon dhe tualeti i dites me dritare. Orientimi eshte veri-perendim. Aktualisht eshte ne faze ndarje tulle. Kontrata rregjistrohet ne hipoteke. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

124,000€
Cmim i diskutueshem

127,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira... - 128m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Rruga 3 Deshmoret, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.4 m2 dhe siperfaqe ne...

E RE
129,000€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
125,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 100m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fundit...