Prane Ish UET, Tek Corner Residence Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! - 77m2

E pa mobiluar
139,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 606
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK386400 - Prane Ish UET, Tek Corner Residence Shitet Apartament 1+1 me Planimetri Perfekte ! Apartamenti ndodhet ne katin e pest banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore ne bulevardin Gjergj Fishta e bene lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim, zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me posht: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet me dritare. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona UET
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2026
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 72m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje kompleksi te ri ne f...

138,000€
Mundesi Pagese Me Keste!!! Tek Siri Kodra Shitet Aparta... - 136m2
Siri Kodra - Rruga Besa

Tek Siri Kodra, ne Rrugen Besa shitet apartament 1+1 me verande ne ndertim te ri me mundesi pagese me keste. Apartamenti me siperfaqe totale 136.1m2 m...

138,000€
Okazion Kleringu, Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartam... - 86m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Okazion Kleringu , Tek Kopshti Zoologjik, Ne Rezidencen Salillari, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 86...