Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+3, Me Super Pamje!! - 169m2

E pa mobiluar
203,000€

  • Rruga Zallit
  • 0
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK386119 - Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+3. Apartamenti me siperfaqe totale 169.51 m2, dhe siperfaqe neto 142.44 m2, organizohet ne nje sallon ndenje te bollshem se bashku me ambientin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe me tualetin e saj te dedikuar, dy dhoma te bollshme femijesh njera prej te cilave me tualet dhe tualetin kryesor. Orientimi eshte nga Veri-Perendimi cka e ben nje apartament te ekspozuar ndaj drites se diellit ne pjesen me te mire te dites gjithashtu ka dhe pamje te lire nga qyteti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila eshte shume e kerkuar pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, me ajer te paster dhe nje zone mjaft e qete. Kompleksi aksesohet dhe nga linja e transportit publik qe te sjelle deri tek hyrja e rezidences. Apartamenti pervec faktit qe eshte shume i pershtatshem per banim eshte shume i pershtatshem edhe per investim pasi zona ka kerkesa te larta qeraje. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 169m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 2
Rruga Rruga Zallit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

197,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 152m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 152 m...

210,000€
Tek Stacioni Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planim... - 160m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni i Trenit, ne Kompleksin Usluga, shitet apartament 3+1+2, me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te kompleksit, shume...

285,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartamen... - 310m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2+ Verande me strukture te rregullt...