Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! - 76m2

E mobiluar
123,000€

  • Rruga Eduard Mano
  • 558
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK386071 - Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar i pajisur me ashensor, ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, prane liqenit artificial. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: hyrja me korridor, salloni i ndenjes i bollshem i lidhur me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti i bollshem me dritare. Apartamenti eshte i sapoinvestuar dhe eshte i pershtatshem si per investim edhe per banim. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne...

122,300€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orie... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 M e Orientim Perfekt, Jug-Perendim ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...