Tek Kompleksi Univers City prane QTU, Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Planimetri!! - 116m2

E pa mobiluar
89,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 837
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK385871 - Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Planimetri!! Apartamenti me siperfaqe bruto 116 m2 dhe siperfaqe neto 98 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne faze ndertimi. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte drejt Perendimit. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 130m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri, Per Vetem me 730 euro/m2 !! Apartamenti me siperfaqe bruto 131.42 m2...

88,000€
Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Gatim... - 80m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Prane Shkolles Bashkuar, ne fillim te Rruges Njazi Meka, shitet apartament 3+1 me gatim te vecuar dhe i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin 4 (jo te...