Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Kompleks Te Ri!!! - 128m2

E pa mobiluar

140,000€

128,000€

  • Rruga 29 Nëntori
  • 874
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK385666 - Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tirana” favorizon komunitetin e saj me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban etj., në një rreze të afërt prej 1 km. Brenda kësaj rrezeje, në afërsi me kompleksin, ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9-vjeçare, të mesme, kolegje dhe universitete. Pranë “Akses Tirana” ndodhen 3 objekte të shërbimit shëndetësor si: spital, poliklinikë dhe qendër shëndetësore. Hapësira rekreative dhe të gjelbërta shtrihen në sipërfaqe dhe në lartësi, duke mundësuar një ndërlidhje midis banimit, shërbimeve dhe qarkullimit. Për këtë projekt është konceptuar një zonë perimetrale e gjelbëruar që siguron: privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Sipërfaqe rekreative dhe gjelbërim 35% e hapësirës. Qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi në projektim. Projektimi i qëndrueshëm është një ndër pikat e forta të zhvillimit të “Akses Tirana”, duke përdorur teknologji bashkëkohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasadës së ventiluar dhe vetratave termike. Përdorimi i vetratave me xham të 3-fishtë mundëson efikasitet të lartë energjetik, siguri, prakticitet dhe reduktim të zhurmave. Ndertimi momentalisht eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoi brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 128m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Dogana
Rruga Rruga 29 Nëntori
Viti i ndërtimit 2025
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Plani... - 125m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete+Depo Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze karabina...

140,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 125m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Neto 124.57 m2 ndodhet...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private Bashke Me Truallin!!... - 216m2
Ali Demi - Rruga Dhimitër Kamarda

Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private 3+1 Me Siperfaqe Ndertimi 75m2 Dhe Siperfaqe Totale Bashke Me Truallin 216m2 !!! Shtepia private ndodhet ne...