Tek Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! - 105m2

E pa mobiluar
315,000€

  • Rruga Faik Konica
  • 268
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK385604 - Tek Rruga e Elbasanit, prane Juvenilja Castello shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri shume cilesor i cili eshte i pozicionuar ne hyrje te parkut te liqenit. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder zonat me te preferuar dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Momentalisht ndertimi eshte ne faze ndarje me tulle. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Faik Konica
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

310,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+P... - 118m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga e Kavajës

Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 3, te nj...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartam... - 104m2
Vlore - Rruga Perivolo

Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga...

281,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me... - 208m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...