Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate Me Oborr Dhe Kopsht! - 363m2

E pa mobiluar
190,000€

  • Rruga Bregdeti
  • 75

Përshkrimi i pronës

REFEK385546 - Ne Hamallaj, Prane Turquoise Marine Shitet Vile 3 Kate Me Oborr dhe Kopsht! Vila ndodhet vetem 700 meter larg kompleksit Turquoise Marine dhe eshte e pershtatshme si per banim edhe per investim. Siperfaqa e viles eshte 335 m2 ne total, ku kati 1 ka siperfaqe 121 m2, kati 2 ka siperfaqe 121 m2 dhe kati i 3 ka sperfaqe 93 m2. Trualli mbi te cilin eshte ndertuar vila ka siperfaqe 363 m2. Vila shitet ne gjendjen qe eshte momentalisht, ku mbetet per tu perfunduar fasada e jashtme, vetratat dhe rifiniturat e brendshme. Trualli dhe ndertesa disponojn dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 363m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Hamallaj
Rruga Rruga Bregdeti
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme