Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri! - 87m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Boulevard Kashar
  • 410
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK385150 - Ne Astir, Prane Vila L Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Optimale. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje kompleksi te ri ne faze karabinaje ku ambjentet tregëtare të shërbimit do të jenë në katin përdhe, ndërsa katet e sipërme janë të destinuara për banim. Kompleksi karakterizohet nga punime mjaft cilesore dhe hapesira publike per banoret. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte veri lindje.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Ndertimi parashikohet te perfundoi brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Astir
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollsh... - 106m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati ndertim i ri me ashensor. Apartam...

93,000€

95,000€

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalis... - 106m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-kates...

95,000€

105,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 131m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Tek Vila L shitet super apartament 2+1 totalisht i investuar me verande. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 dhe 46 m2 verande ndodhet ne katin...