Ne Kombinat, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion! - 75m2

E pa mobiluar
55,000€

  • Rruga Llambi Bonata
  • 695
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK385121 - Ne Kombinat, Prane shkolles Shyqyri Peza Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues me struktur parafabrikat. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes, kendi i gatimit i vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Kombinat
Rruga Rruga Llambi Bonata
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
53,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rre... - 61m2
Kombinat - Rruga Haki Stërmilli

Ne Kombinat, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 61 m2 ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2007....

63,000€
Prane Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 73m2
Kinostudio - Rruga Kahreman Ylli

Prane Tv Klan, shitet apartament 2+1 ne pallat parafabrikat ne katin e peste dhe te fundit. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori shpernda...

62,000€

63,000€

Ne Allias, Prane Katrorit, Shitet Apartament 2+1 Totali... - 68m2
Allias - Rruga Grigor Perlecev

Ne Allias, prane katrorit shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 68 m2 ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh te mireadministruar pa ashensor, ndertim...