Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 150m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Gjin Bue Shpata
  • 128

Përshkrimi i pronës

REFEK384959 - Ne Bllok jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 neto dhe eshte i ndare ne tre dhoma, nje depo, kend kuzhine dhe tualet. Ndertimi eshte i stilit italian dhe karakterizohet nga planimetri e rregullt dhe kubatur mbi standartin e zakonshem. Vendndodhja e ambientit ne zonen me elitare te qytetit midis Bllokut dhe Stadiumit Dinamo e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh sherbimi. Ambienti ndodhet buze rruges Gjin Bue Shpata ne katin e pare te nje godine tre kateshe. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Blloku
Rruga Rruga Gjin Bue Shpata
Viti i ndërtimit 1940
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,300€ / muaj

1,500€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar... - 140m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Superinvestuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te mireadministruar, me ashensor....

1,500€ / muaj
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 16 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor...

1,500€ / muaj

1,600€ / muaj

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Qender , jepet me qira zyre . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre ambiente me akses ne ballkon, dy...