Ne Rrugen Ndre Mjeda, Tek Kompleksi Star Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! - 195m2

E pa mobiluar
450,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 87

Përshkrimi i pronës

REFEK384950 - Ne Rrugen Ndre Mjeda, tek kompleksi Star shitet ambient komercial me cmim Okazion. Ambienti ka nje siperfaqe neto prej 195 m2 dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi. Se fundmi ne ambient jane investuar sistemi i aspirimit, vetratat e jashtme te cilat jane dopio xham me palosje dhe ndarje me gips te ambienteve te brendshme. Ambienti ka fasade xhami ne te gjithe gjatesin e tij, gjithashtu ambienti ka akses nga te dyja anet e kompleksit. Aktualisht kompleksi eshte ne fazen perfundimtare ku disa prej ambienteve komerciale kan filluar aktivitetin. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 195m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...