Tek Rruga Ndre Mjeda, Jepet me Qira Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme!! - 140m2

E pa mobiluar
1,650€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 119

Përshkrimi i pronës

REFEK384901 - Prane Ish Parkut jepet me qira super ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe mundesi shfrytezimi te ambientit te jashtem rreth 100 m2. Organizimi i brendshem i ambientit eshte projektuar per njesi sherbimi te tipiologjive Bar, Restorant, Piceri, Pasticeri, Bakery etj. Momentalisht jan bere ndarjet e tualeteve, magazines, kuzhines dhe ambienti sherbimit. Ndarjet e brendshem jane me mure gipsi dhe mund te modifikohen lehtesisht. Gjithashtu ne ambient eshte instaluar sistemi i aspirimit dhe vetratat e jashtme jan ber xham dupleks me palosje. Ambienti ka kubatur te rregullt dhe nje lartesi 5 m. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 12

Tipare

Verandë I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investu... - 190m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Baletit Jepet Me Qera Bar Kafe I Investuar Totalisht! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe...