Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar! - 76m2

E mobiluar
470€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 846
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK384898 - Prane Prokurorise te Tiranes, tek Mine Peza jepet Apartament me Qira 2+1 i sapo mobiluar! Apartamenti me siperfaqe 76m² ndodhet ne katin e 2 banim ten je pallati 8- katesh shume mire te administruar. Organizohet me korridorin qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, vazhdon me 2 dhomat, njera matrimoniale dhe tjetra nje dhome opsionale per femije ose miq, tualeti i aksesueshem nga korridori. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, parket cilesor, dritare cilesore, kondicionim, mobilim modern, elektroshtepiake cilesore etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte vetem 5 min larg nga qendra e Tiranes, lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Tek Kompleksi Tirana Golden Park,Jepet Me Qira Apartame... - 97m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Kompleksi Tirana Golden Park, Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallat te ri 9 katesh me ashensor dhe me siperfaqe totale 97 m². Ap...

E RE
167,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cm... - 116m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me Cmim Kleringu ne Faze Karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dhe...

E RE
370€ / muaj
Ne Laprake, Te Blloku Gintash Jepet Me Qera Apartament... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, te blloku Gintash jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne katin e 4 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, n...