Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, Bar-Kafe !! - 120m2

E mobiluar

220,000€

185,000€

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 433

Përshkrimi i pronës

REFEK384634 - Prane Prokurorise, Shitet Ambient Komercial, i investuar si Bar-Kafe. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume prane rruges kryesore. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: ambienti i brendshem me siperfaqe 60 m2 ku ndodhet bankaku i barit, ambient sherbimi dhe nje tualet, si dhe ambienti i jashtem 60 m2 i cili eshte perdorur si ambient sherbimi. Ndarja midis dy ambienteve eshte me vetrate xhami. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Brake
Rruga Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi I mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Bar-Kafe, Mundesi Ideale Investim... - 90m2
Don Bosko - Rruga Hasan Ceka

Ne Don Bosko shitet ambient komercial "Bar Kafe' , mundesi Ideale Investimi, aktualisht i dhene me 800 Euro qera ne muaj. I gjithe ambjenti eshte i ar...

185,000€

220,000€

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht M... - 111m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin...

210,000€
Te Jordan Misja, Shitet Ambient Bar-Kafe Perfekt Per In... - 70m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Jordan Misja, kompleksi Gener 2, shitet super ambient bar-kafe totalisht i investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadmin...