Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Ambient Komercial Shume Prane Me Rrugen Kryesore !! - 139m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga Stefan Shundi
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFEK384460 - Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Ambient Komercial Shume Prane me Rrugen Kryesore. Ambienti ndodhet ne kendin e nje pallati dhe ka nje fasade lehtesisht te dukshme nga secila ane. Siperfaqa e ambientit eshte 139 m2, gjithashtu hapesira para te jep mundesi shfrytezimi pasi ka nje trotuar rreth 10 m te gjere. Ky ambient mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi, aktualishte funksionon si kopesht privat. Ambienti ofron mundesi te ndryshme organizimi te brendshem. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na telefononi ne numrin 355 67 403 2997 per informacion dhe vizite ne prone !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 139m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Astir
Rruga Rruga Stefan Shundi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Bar-Kafe, Totalisht I Investuar !!! - 155m2
Astir - Rruga Joklin Persi

Ne Zonen e Astirit prane Ozone Electronics shitet Bar-Kafe totalisht i investuar. Ambienti eshte Open-Space ku ne pjesen e brendshme ka siperfqe 100....

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim T... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza, shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 115 m2 dhe me lartesi 5.20 m e cila e ben te mundur te...