Tek Tirana Golden Park, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 71m2

E pa mobiluar
57,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK383994 - Tek Unaza E Re, ne nje nder komplekset me cilesore te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. I gjithe ndertimi karakterizohet nga punime nder me cilesoret, duke filluar nga fasada e veshur me tulle termike, vetratat, hidrosanitaret tejet cilesore, si dhe ambienti i kompleksit nje nder me te organizuarit dhe modernit, ne gjithe ndertimet e fundit ne Tirane. Mos humbni mundesine per ta pare nga afer dhe te beni tuajin kete apartament. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Spitali Amerikan 3
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ballkon I Pa mobiluar Pamje Ashensor Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

52,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 69m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, prane Anna Market Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me as...

E RE
62,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri T... - 62m2
Rr. Bardhyl - Rruga Sitki Çiço

Prane Shkolles Niket Dardani, shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne nje pallat te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

58,000€
Cmim i diskutueshem

60,000€

Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 59m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, prane "Bocca Caffe" shiten dy apartamente 1+1 te pershtatur ne nje apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te...