Tek Square 21, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 !! - 77m2

E mobiluar
480€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 245
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK383814 - Tek Kompleksi Square 21, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 10 kate dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje ballkon ne te cilin ka dalje dhoma e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes pasi pervecse ka standarte te larta ndertimi, me fasad te ventiluar per nje termoizolim perfekt, vetrata dhe dritare triplex me alumin termik per nje izolim akustik dhe termik perfekt, kompleksi njihet shume dhe per sherbimet qe ofron si: pishina e mbuluar, palestra dhe te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 110m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, Tek Shkolla "Siri Kodra" jepet me Qira apartament 2+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 7...

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

E RE
350€ / muaj

400€ / muaj

Prane Vasil Shantos, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem... - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Kryqezimi I Vasil Shantos Me 21 Dhjetorin, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem Per Ambjente Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pa...