Prane Shkolles se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! - 50m2

E mobiluar
60,000€

  • Rruga 4 Dëshmorët
  • 751
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK383299 - Prane Shkolles se Kuqe, Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mire administruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode, gjithashtu kjo zone eshte shume e kerkuar per qira per te gjithe ata qe kerkojne nje apartament per investim pasi ndodhet shume prane qendres dhe pazarit te ri. Orinetimi nga Jugu i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit e bollshme dhe tualeti me dritare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Shkolla E Kuqe
Rruga Rruga 4 Dëshmorët
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 83m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me planimetri te rregullt!!! Garden Residence Turdiu esht...

66,500€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

59,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 69m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Todi Shkurti" shitet apartament 1+1 i mobiluar me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje...