Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Ideale Per Investim !! - 87m2

E mobiluar
104,000€

  • Rruga Vllazën Huta
  • 416
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK383284 - Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte perfekte per banim pasi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode, aksesohet lehtesisht, eshte nje zone mjaft e qete si dhe shume prane me qendren. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhina e gatimit me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje cka i mundeson ambientit drite natyrale gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Vllazën Huta
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€

103,000€

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Idea... - 104m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze r...

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...