Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Me Vendndodhje Perfekte !! - 102m2

E mobiluar
114,000€

  • Rruga Vllazën Huta
  • 355
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK383283 - Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, me vendndodhje perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte perfekte per banim pasi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode, aksesohet lehtesisht, eshte nje zone mjaft e qete si dhe shume prane me qendren. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhina e gatimit me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Vllazën Huta
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...