Ne Fresk Shitet Ambient Komercial, Plus 12 Poste Parkimi Me Cmim Super Okazional !!! - 740m2

E pa mobiluar
600,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 218

Përshkrimi i pronës

REFEK383261 - Ne Fresk shitet Super ambient komercial openspace bashke me 12 poste parkimi me cmim super okazion! Ambienti ndodhet ne zonen kryesore te freskut atje ku eshte edhe qarkullimi me i madh i mjeteve dhe kembesorve. Pozicionimi i ambientit ne rrugen kryesore, fasada e jashtme totalisht me vetrata, hyrja e dedikuar si dhe shume detaje te tjera i mundesojn ketij ambienti nje larmishmeri destinacionesh biznesi per te cilat mund te perdoret. Vec hapesires openspace prej 670 m2 (neto),ambienti ka dhe 3 ballkone me siperfaqe totale 70 m2 te pozicionuar ne kende te ndryshme te pallatit. Ambienti dhe postet e parkimit disponoin dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 740m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 1
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme