Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Ndertim Te Vitit 2021 !! - 92m2

E pa mobiluar
92,000€

  • Rruga Egnatia
  • 1341
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK382694 - Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, ne nje ndertim te ri me standarte bashkohore. Organizohet me korridorin qe te lidh me sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare. Ndertimi ka punime mjaft cilesore qe nga izolimet termike dhe akustike me sistem kapot, tek kualiteti ne materialet elektrike dhe hidraulike etj. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me vlere 13.000 euro. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode dhe aksesohet shume lehte nga rruga kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Egnatia
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

90,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...