Ne Kinostudio Jepet me Qira Godine 5 kate me Cmim Okazion ! - 2500m2

E pa mobiluar
4,000€ / muaj

  • Pjetër Dungu
  • 75

Përshkrimi i pronës

REFEK382444 - Ne Kinostudio Jepet me Qira Godine 5 kate me Cmim Okazion ! Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme pasi shume prane eshte projektuar te kaloje unaza e madhe e Tiranes. Godina eshte e gatshme per tu shfrytezuar, ndarjet e brendshme jane lene te pa perfunduara qe te pershtaten sipas destinacionit qe do ti japi qeramarresi. Bashke me objektin jepet edhe nje siperfaqe toke qe mund te shfrytezohet si hapsire parkimi ose gjelberim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 2500m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 5
Zona Kinostudio
Rruga Pjetër Dungu
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme