Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Planimetri Perfekte - 86m2

E mobiluar
93,000€

  • Rruga Prokop Myzeqari
  • 1209
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK381384 - Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne zonen me te pereferuar te kryeqytetit vetem 5 min larg nga qendra dhe shume prane sherbimeve kryesore si shkolla, kopshte, zyra sherbimesh, markete, farmaci etj. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe organizohet si me poshte: hyrja me korridor qe mundeson shperndarien ne dhoma, salloni i ndenjes me siperfaqe te bollshme i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballokon, dy dhomat e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar me materiale shume cilsore dhe shitet i mobiluar. Pjesa e tarraces eshte e veshur me shtrese termoizoluese. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rruga Fortuzi
Rruga Rruga Prokop Myzeqari
Viti i ndërtimit 1989
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartamet 2+1+2 I Sapo Investuar Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 dhe neto 108 m2 dhe ndodhet ne k...