Tek Univers CIty, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 91m2

E pa mobiluar

93,000€

89,400€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 340
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677086 - Tek Univers CIty, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 91.2 m2 dhe siperfaqe neto 77.3 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, , dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon, tualet i aksesueshem nga korridori. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme duke ofruar qetësi, atmosferë relaksuese, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke patur luksin të jeni afër 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 2 minuta nga QTU. Rezidenca ofron shkollë dhe kopësht publik, security 24/7, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative ndër më të mëdhatë në vend park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te perfundoje brenda nje kohe te shkurter. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

85,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 70m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues 6-katesh dhe organizohet nga korrido...

103,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve, Shitet Apartament... - 79m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shu...

89,700€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dh...