Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 104m2

E pa mobiluar
143,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 241
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677085 - Ne Bulevardin e Ri, Tek Avi Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 104.6 m2 dhe siperfaqe neto 93.39. Organizohet nga korridori shperndares , salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet i dyte i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Momentalisht ndodhet ne faze tulle dhe pritet te perfundoje brenda 1 viti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe...

133,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetr... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

143,000€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 106m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim ne nje godine banimi 10 kateshe sherbimi...