Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! - 130m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 235
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677075 - Okazion!!! Tek Farmacia 10 Shitet Duplex 2+1 + Papafingo, Ideale Per Investim!!! Dupleksi ndodhet ne katin e 3 dhe 4 te nje pallati 4 katesh, pa ashensor. Ka nje siperfaqe neto 130.3 m2. Organizohet: kati 3 - korridori shperndares , ambient gatimi i vecuar, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualet me dritare; kati 4- ambient open space qe mund te organizohet ne dy dhoma, tualet . Dupleksi eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Dispononon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet dupleksi ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 1957
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Papafingo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

E RE
143,000€
Tek Kompleksi F10 , Ne Rrugen E Dibres Shitet Apartamen... - 84m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi F10, ne rrugen e Dibres shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe ka siperfaqe totale 84m² dhe siperfaqe neto 71.8m...