Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 93m2

E pa mobiluar

85,000€

83,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 269
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677056 - Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine 9 kateshe, me siperfaqe bruto 93.19 m2 dhe siperfaqe neto 81.88 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet i dyte i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte perendim.Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, shkollë dhe kopësht publik, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative, park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
98,500€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfund... - 104m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-banim te nje nga godinat dhe organizohet...

E RE
80,000€
Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu... - 94m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine 8 k...

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfundimta... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga godinat 8 kates...