Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht i Investuar!!! - 65m2

E mobiluar

580€ / muaj

530€ / muaj

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 52
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED677054 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 65.2 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i investuar: shtrimi me parket, dritare dopioxham me grile, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 1987
Kate Gjithsej 6

Tipare

I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

490€ / muaj
Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1... - 62m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet...

650€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sap... - 89m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qira apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 89 m2 ndodhet ne katin e...