Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 115m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Bardhok Biba
  • 67
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677053 - Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashensore dhe ka nje siperfaqe neto 115 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar: dritare dopioxham me grile, kondicionere ne cdo dhome. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare the Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Bardhok Biba
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
850€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,000€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashen...