Ne Qender, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 112m2

E mobiluar
350,000€

  • Rruga Bardhok Biba
  • 143
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED677047 - Ne Qender, Prane Hotel Opera, Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11 katesh me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 112.46 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi, ballkon i aksesueshem nga te dyja dhomat, tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar: shtrimi me parket, sistem kondicionimi, dritare dopioxham me grile, instalime hidraulike dhe elektrike, ndricim led, mobilim modern i markave me cilesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Bardhok Biba
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

262,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Me Pl... - 109m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 12 k...