Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! - 200m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 91
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677042 - Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh, te mireadministruar me 2 ashensor. Ka nje siperfaqe totale200 m2 nga te cilat siperfaqe neto apartamenti 95.2 m2, verande 91 m2 dhe siperfaqe e perbashket 13.73. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar: termoizolim, dritare dopioxham me grile. Orientimi eshte : Lindje- Perendim-Veri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjithe lehtesite e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin ofrohet dhe post parkimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numerin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

234,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Nder... - 117m2
Komuna e Parisit - Rruga Hiqmet Delvina

Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i...

248,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Sipe... - 124m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me... - 129m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri me ashen...