Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! - 200m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 99
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED677042 - Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh, te mireadministruar me 2 ashensor. Ka nje siperfaqe totale200 m2 nga te cilat siperfaqe neto apartamenti 95.2 m2, verande 91 m2 dhe siperfaqe e perbashket 13.73. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i investuar: termoizolim, dritare dopioxham me grile. Orientimi eshte : Lindje- Perendim-Veri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjithe lehtesite e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin ofrohet dhe post parkimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numerin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 131m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Bruto 131 m2 , Neto 124...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndod...