Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! - 89m2

E pa mobiluar
350,000€

  • Rruga Bardhyl
  • 56

Përshkrimi i pronës

REFED677035 - Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto 110 m2 ( 89.6 m2 ne certifikate pronesie dhe 20.4 shtese) . Organizohet nga dy hapesira te bollshme dhe tualeti. Ne pjesen e jashtme ka fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi: bar-restorant, parukeri, agjensi udhetimesh, zyra te ndryshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Bardhyl
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...

70,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...