Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! - 100m2

E mobiluar

600€ / muaj

500€ / muaj

  • Rruga Joklin Persi
  • 184
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676708 - Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallati 9 katesh te ri dhe te mireadministruar me ashensor, me nje siperfaqe neto prej 90 m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, elektroshtepiake cilesore dhe te markave me te njohura, sistem kondicionimi ne cdo dhome, vetrata dopio xham dhe me grila etj. Se bashku me apartamentin eshte i perfshire dhe nje post parkimi prej 25m2 ne katin -1. Apartamenti orientohet drejt Jug-Lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Yzberisht
Rruga Rruga Joklin Persi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne N... - 91m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Bulevardit Te Ri, Ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre Ose Banim Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 teknik te nje...