Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar!!! - 276m2

E mobiluar
365,000€

  • Kavaja Street
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFED676707 - Tek Rruga Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Investuar!!! Ndodhet buze rruges kryesore, poshte poliklinikes nr9, super ambient komercial ne katin -1. Ambienti ka nje siperfaqe totale rreth 275.8m2 dhe te mireorganizuar, i gjithe ambienti i punuar me gips te jep mundesine e ndarjes sipas profilit te biznesit. Prona ka nje planimetri shume te rregullt cka te ofron mundesine e organizimeve sipas kerkesave specifike. Ambienti organizohet me vendin e recepsionit i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera. Gjithsej jane 7 salla te ndara me njera-tjetren dhe dy zyra lart ne katin 0, te cilat kane dy hyrje, njera hyrje ka akses me biznesin dhe hyrja tjeter eshte e jashtme. Ambienti eshte i investuar me kondicioner ne cdo salle. Ky ambient mund te kete perdorime te ndryshme biznesi, si :markete, qender kursesh, depo farmaceutike, car rental, klinike dentare, laborator analizash, zyre sherbimesh te ndryshme, si : IT, laboratore mjekesore, palester etj. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Prona ka vizibilitet te larte duke qene se ndodhet prane rruges kryesore. Orientohet drejt Jug-Lindjes-Veriut. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 276m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Ambient Komercial Op... - 160m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Ambient Komercial Openspace!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines 24 kateshe, nga te cilat 2 katet e para...

133,000€
Prane Rruges Se Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Per... - 38m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek rruga Islam Alla , prane Mullirit te Vjeter shitet ambient komercial i pershtatshem per nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambienti ndodhet ne katin...

360,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!... - 144m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga E Kavajes, Prane Condor Center Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe organizohet si nje am...