Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 130m2

E mobiluar
690€ / muaj

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 97
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676706 - Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 7 kateshe te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tualeti me dritare dhe nepermjet korridorit behet shpendarja ne dhomen e gjumit matrimoniale, dy dhomat e gjumit per femije dhe tualeti i dyte. Orientohet drejt Jugut. Apartamenti eshte i mireinvestuar me elektroshtepiake te markave me te njohura, sistem kondicionimi ne cdo dhome etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Eshref Frasheri
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

159,000€

170,000€

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallai 8-katesh te mireadministruar me...

750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investua... - 60m2
Don Bosko - Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu

Ne zonen e Don Boskos, Perballe Gjykates Administrative Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 t...

600€ / muaj
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 150m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh dhe te pajisur me...