Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 67m2

E mobiluar
112,000€

  • Bajram Curri
  • 339
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676705 - Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese 7 kateshe te mireadministruar me ashensor, me nje siperfaqe bruto prej 67.5m2 dhe neto prej 60.3m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhoma e gjumit matrimoniale dhe nje tualet me dritare . Orientimi i tij drejte Jug-Lindjes ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat e momentit per shkak te faciliteteve qe ofron. Apartamenti disponon dokumnetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Pallati me Shigjeta
Rruga Bajram Curri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
104,000€
Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i...

121,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 M... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!!! Apartamenti ndodht ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri te mi...

98,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...