Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 72m2

E mobiluar
86,000€

  • Rruga Loni Ligori
  • 479
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676703 - Ne Astir, Prane Viles L, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 71.12m2 dhe neto prej 63.5m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe tualeti me dritare. Gjithashtu dhe nje ballkon i bollshem . Orientimi Jug-Lindje ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
84,000€
Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Inv... - 78m2
Fresku - SH54

Ne Fillim Te Freskut, Shitet Super Apartament 1+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (i fundit) te nje pallati te mireadministuar dhe te...

E RE
83,000€
Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim... - 62m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 61.5m² dhe siperfaqe neto 53.3m²,...

92,000€

96,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne Kompleks ne katin 0, te nje pallati 7 katesh n...