Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje!!! - 125m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Gjon Mili
  • 94

Përshkrimi i pronës

REFED676700 - Tek Rruga Gjon Mili, Bulevardi i Ri, Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nje Vile Me Super Pamje!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4 kateshe, me nje siperfaqe prej 125m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit , dhome gjumi matrimoniale, dhome per femje dhe gjithashtu nje dhome tjeter qe mund te perdoret per dhome pritje ose femijesh dhe dy tualete me dritare. Ambienti eshte i investuar ne: termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt Jug- Lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka akses ne linjat urbane gjithashtu eshte nje zone shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Ambjenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Vila disponon dhe nje hapesire te bollshme per dy vende parkimi Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Gjon Mili
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Bulevardit Te Ri, Ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre Ose Banim Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 teknik te nje...

550€ / muaj
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Post P... - 93m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi I Ri, Rezidenca "Marga", jepet me qira apartament 2+1, totalisht i mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 93 m2, ndodhet ne katin e p...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...