Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 60m2

Pjesërisht e mobiluar
600€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 23

Përshkrimi i pronës

REFED676681 - Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 60 m2, ambienti organizohet ne dy hapesira te bollshme te ndara me xham, te cilat mund te kthehen lehtesisht ne gjendjen e meparshme si openspace dhe 1 tualet. Ambienti eshte i investuar, shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik, sistem kondicionimi. Gjithashtu, pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i pajisur me sistem sigurie 24 ore. Ne pjesen e jashtme ka fasade xhami te pershtatshme per te bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh, klinike dentare, laborator analizash. Momentalisht ambienti eshte i dhene me qira si laborator analizash. Shuma e qirase eshte e percaktuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Ish Ekspozita
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace... - 80m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Rrugen "Muhamet Gjollesha", Prane Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2, ndodhet ne...