Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 89m2

E mobiluar
105,000€

  • Rruga Aleksander Marteli
  • 939
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFED676680 - Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me nje siperfaqe neto prej 88.81 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera matrimoniale dhe tjetra mund te perdoret per dhome femijesh, te dy ambientet kane dalje ne verande me nje siperfaqe te konsiderueshme, dhe dy tualete njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Orientimi Lindje-Jug-Perendim ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjate gjithe dites. Gjithashtu apartamenti ka akses perdorimi te nje hapesire te bollshme ne tarrace. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Aleksander Marteli
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 7

Tipare

Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...