Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! - 72m2

E mobiluar

400€ / muaj

380€ / muaj

  • Rruga Xhebrahimi
  • 157
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676672 - Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, te pajisur me ashensor dhe me nje siperfaqe prej 72 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses ne linjat urbane gjithashtu eshte nje zone shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Sauk
Rruga Rruga Xhebrahimi
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totali... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate, Tek Kompleksi Grek, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe 55m², ndodhet ne katin e dyte t...

500€ / muaj
Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per... - 65m2
Frigoriferi - Rruga Ramazan Bogdani

Tek Kompleksi Contact, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Njesi Biznesi Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, te pa...

400€ / muaj
Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament Per B... - 90m2
Kombinat - Rruga Llazi Miho

Ne Zonen e Kombinatit, prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne n...