Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! - 72m2

E mobiluar

400€ / muaj

380€ / muaj

  • Rruga Xhebrahimi
  • 251
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676672 - Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, te pajisur me ashensor dhe me nje siperfaqe prej 72 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik. Orientohet drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses ne linjat urbane gjithashtu eshte nje zone shume e qete duke e bere te pershtatshme per familjare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhebrahimi
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...

350€ / muaj

400€ / muaj

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...